fbpx

mgr inż. arch. Dorota Walkarz – główny architekt

Absolwentka studiów magisterskich kierunku Architektura i Urbanistyka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W 2018 roku została nominowana do nagrody Stowarzyszenia Architektów SARP na najlepszy dyplom, który uzyskał w danym roku tytuł magistra inżyniera architekta na polskich uczelniach architektonicznych DYPLOM ROKU 2017. Doświadczenie zdobywała w biurach architektonicznych w kraju i za granicą. Między innymi w Szczecinie, Barcelonie czy w Walencji. Dzięki temu dokładnie poznała proces tworzenia projektu od pierwszej rozmowy z inwestorem aż po jego realizację.

 

Jej filozofia projektowania wnętrz jest prosta: przestrzeń powinna być nie tylko trwała, funkcjonalna i piękna ale też idealnie dopasowana do potrzeb i zwyczajów jej użytkowników. 

W projektowaniu kładzie nacisk na światło, przestrzeń i naturalność projektowanych pomieszczeń, ale przede wszystkim chce, aby tworzone przez nią wnętrza były wynikową kontaktu z klientem  i  uwzględnieniem jego potrzeb.

Jej priorytetem jest zaprojektowanie idealnie dopasowanej dla Ciebie przestrzeni marzeń, dostosowanej do potrzeb Twoich i Twoich najbliższych.