Newsletter

Wnętrza, które pozwalają Ci żyć w harmonii ze sobą.

idea|l| makers

czyli twórcy idealnych pomysłów.
Idealnych, bo dopasowanych specjalnie do Ciebie.

Myśl o remoncie potrafi być przytłaczająca. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każdy jego etap był przyjemnością.

Nasze wnętrza są unikalne, stworzone z pomysłem i idealnie dopasowane do potrzeb mieszkańców. Wszystkie odzwierciedlają naszą estetykę: upodobanie do przestrzeni i światła. W naszych wnętrzach nowoczesność spotyka się z klasyką tworząc harmonię.

Poznanie klientów, zrozumienie ich potrzeb, zdobycie zaufania
i współpraca nad idealnie dopasowanym projektem to podstawa naszej pracy. Tworzymy pomysły idealne dla Ciebie.

Marzę, by tworzyć wnętrza, w których czujesz się dobrze.
Wnętrza, które pozwalają Ci żyć w pełnej harmonii ze sobą.
Wnętrza, które odzwierciedlają Twój charakter.

DOROTA WALKARZ

od dziecka pasjonuje się architekturą. Budowałam domy z klocków LEGO. Odbywałam praktyki w środowisku projektowym The Sims.

Dorastałam w bloku z wielkiej płyty i fascynowało mnie, jak mieszkania o identycznym układzie, są tak różne dzięki ich mieszkańcom. Jak każdy z nas wyraża siebie poprzez swoje wnętrza.

Dzięki tej niekończącej się fascynacji i miłości do designu ukończyłam studia magisterskie na wydziale Architektury i Urbanistyki w Szczecinie. Otrzymałam wyróżnienie za Dyplom Roku 2017 a ciekawość Świata zaprowadziła mnie na praktyki w biurach architektonicznych w Barcelonie i Walencji.

Od 2018 roku tworzę studio idea|l| makers, która daje mi niesamowite spełnienie jako architekt. Moją misją jest tworzenie pięknych wnętrz, w których mieszkańcy czują się dobrze i żyją w harmonii ze sobą.

Verified by MonsterInsights